Ana Sayfa Balkon

Balkon

Balkon’a Hoşgeldiniz. Burada eğlence ve sohbete dair ne varsa bulacaksınız, aile ve arkadaş ortamı havasında bir balkon sohbeti edasıyla eğleniyoruz. Sende gelsene.

Geçmişten, günümüze kadar gelen süreçte araştırılan, bilinen ve görülen odur ki, bir devletin sosyal ve kültürel düzeyi tamamen ekonomik gücü ile ortantılıdır. Göktürk (Kök Türk) Devleti'nin sosyal ve kültürel dengesine baktığımızda ise yapılanma olarak çağın en ileri düzeyine ulaştığını görüyoruz.
YouTube günümüzde tüm dijital yayınların öncü mecrası olarak her kitleyi içerisinde toplayabiliyor. Son zamanlarda siyasi liderlerin de aktif bir şekilde etkileşim sağladığı YouTube platformuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da katıldı.
Günümüzde eğitim sisteminin sosyal medya ve dijital platformlar çerçevesinde paralel olarak değiştiğini görebiliyoruz. Öyle ki çoğu üniversite dijital medya sektöründe öğrencilerine destek ve eğitim bile veriyor.
Tesla CEO'su Elon Musk twitter hesabını kapattı. 26.9 Milyon takipçisi bulunan hesabını kapattığını duyuran Musk twitter ile vedalaştı.
Ordu'da elektrik direğine tecavüz etmeye çalışan sapığın görüntüleri şaşkınlık yarattı.
İngiltere'den Pakistan'a doğru havalanmak üzere olan bir uçakta yolculardan biri tuvalet sandığı acil çıkış kapısını açınca uçak 7 saat rötar yaptı.
Türkiye'den İzlanda'ya ''Milli Takım'' Notası. Yapılan Muamele 'Saygısız ve Saldırgan' Olarak Nitelendirildi.
Amerika'ya Girişlerde Sosyal Medya Dönemi Başladı!
İstanbul'a Resmi Olarak Adını Veren Kişinin Mustafa Kemal Atatürk Olduğunu Biliyor muydunuz?
3 Eylül gecesi eğlenmek için gittiği Taksim'de bir otele ait gece kulübüne giden Koray Avcı, aracı ile içeri girmek istedi. Buna karşılık vale; otelin talitmatı gereği içeri araç alınamayacağını bildirince çılgına dönen Koray Avcı, valeye ağza alınmayacak...
Kerimcan Durmaz'ın paylaştığı müstehcen görüntüler. Kerimcan Durmaz 'ın geçtiğimiz günlerde uçak tuvaletinde skandala imza atarak müshtehcen görüntülerinin ortaya çıkması ve sosyal medyada yayılması üzerine haklı olarak birçok ağır eleştiri ve tepkilere maruz kalmıştı.
Mikro Ulus Nedir? Önce Bu Soruya Cevap Verelim. Mikro Uluslar (Micro Nations), kendi ütopyalarını yaratmak, yaşadağı hayattan sıkılarak yeni maceralara atılmak isteyen insanlar tarafından yada sansasyonel bir şekilde gündem oluşturmak için, devletlerin sahipsiz kalan...
''CIA'', yani Amerika Birleşik Devletleri Merkezi İstihbarat Teşkilatı. CIA'in geçtiğimiz günlerde açmış olduğu Instagram hesabı sosyal medyada büyük yer buldu. Instagram hesabında paylaştığı ilk fotoğrafla akıllarda soru işaretlerine sebep olan CIA, filmlere konu olan gizlilik ve casusluk...
Yaptıkları Eğlenceli Paylaşımlar ile Güldürmeyi Başarmış 10 Kişi
Hakan Muhafız Netflix'in ilk Türk dizisi olarak yayınladığı ''Hakan Muhafız - The Protector'' yayınlandığı 14 Aralık 2018 tarihinden itibaren 190 ülkede gösterime girdi. İçerdiği fantastik ve aksiyon dolu boyutlarıyla ülkemizde kendisine geniş...
132BeğenenlerBeğen
729TakipçilerTakip Et
3TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

İlginizi Çekebilir