Sosyal

Sosyal yaşam ile alakalı her türlü içeriği barındıran ve haberdar eden bölüm.

Geçmişten, günümüze kadar gelen süreçte araştırılan, bilinen ve görülen odur ki, bir devletin sosyal ve kültürel düzeyi tamamen ekonomik gücü ile ortantılıdır. Göktürk (Kök Türk) Devleti'nin sosyal ve kültürel dengesine baktığımızda ise yapılanma olarak çağın en ileri düzeyine ulaştığını görüyoruz.
YouTube günümüzde tüm dijital yayınların öncü mecrası olarak her kitleyi içerisinde toplayabiliyor. Son zamanlarda siyasi liderlerin de aktif bir şekilde etkileşim sağladığı YouTube platformuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da katıldı.
Günümüzde eğitim sisteminin sosyal medya ve dijital platformlar çerçevesinde paralel olarak değiştiğini görebiliyoruz. Öyle ki çoğu üniversite dijital medya sektöründe öğrencilerine destek ve eğitim bile veriyor.
Tesla CEO'su Elon Musk twitter hesabını kapattı. 26.9 Milyon takipçisi bulunan hesabını kapattığını duyuran Musk twitter ile vedalaştı.
3 Eylül gecesi eğlenmek için gittiği Taksim'de bir otele ait gece kulübüne giden Koray Avcı, aracı ile içeri girmek istedi. Buna karşılık vale; otelin talitmatı gereği içeri araç alınamayacağını bildirince çılgına dönen Koray Avcı, valeye ağza alınmayacak...
Kerimcan Durmaz'ın paylaştığı müstehcen görüntüler. Kerimcan Durmaz 'ın geçtiğimiz günlerde uçak tuvaletinde skandala imza atarak müshtehcen görüntülerinin ortaya çıkması ve sosyal medyada yayılması üzerine haklı olarak birçok ağır eleştiri ve tepkilere maruz kalmıştı.
Hakan Muhafız Netflix'in ilk Türk dizisi olarak yayınladığı ''Hakan Muhafız - The Protector'' yayınlandığı 14 Aralık 2018 tarihinden itibaren 190 ülkede gösterime girdi. İçerdiği fantastik ve aksiyon dolu boyutlarıyla ülkemizde kendisine geniş...
132BeğenenlerBeğen
729TakipçilerTakip Et
3TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

İlginizi Çekebilir