Türkiye artık neredeyse hergüne zam haberi ile uyanıyor. Seçimlerin ardından bir bir açıklanan zam haberleri tepkilerin odağında!
1974 yılından bu yana sadece Avrupa Birliği ülkeleri vatandaşlarını yabancı işçi olarak kabul eden Almanya, kapılarını artık yeniden AB dışındaki ülkelerden kalifiye elemanlara açıyor.
Birleşmiş Milletler (BM), Suriye’nin İdlib bölgesindeki çatışmaların yoğunlaşması halinde yaklaşık 2 milyon Suriyeli'nin daha Türkiye'ye sığınabileceği uyarısında bulundu.
Günümüzde eğitim sisteminin sosyal medya ve dijital platformlar çerçevesinde paralel olarak değiştiğini görebiliyoruz. Öyle ki çoğu üniversite dijital medya sektöründe öğrencilerine destek ve eğitim bile veriyor.
İnstagram'da @dwkhaber sayfasında yer alan bilgiye göre yapılan bir iddiada S-400 füzelerini aldığımız ve 1.Parti'nin kurulumunun tamamlandığı bilgisi yer almakta.
Ordu'da elektrik direğine tecavüz etmeye çalışan sapığın görüntüleri şaşkınlık yarattı.
İngiltere'den Pakistan'a doğru havalanmak üzere olan bir uçakta yolculardan biri tuvalet sandığı acil çıkış kapısını açınca uçak 7 saat rötar yaptı.
Türkiye'den İzlanda'ya ''Milli Takım'' Notası. Yapılan Muamele 'Saygısız ve Saldırgan' Olarak Nitelendirildi.
Amerika'ya Girişlerde Sosyal Medya Dönemi Başladı!
3 Ay Sonra Dünya'ya Göktaşı Çarpabilir! ESA'dan Korkutan Uyarı!
İslama en uygun yaşayan ülkeler listesi yayımlandı. İlk 40'ta Müslüman Ülke Yok!
Yüksek Seçim Kurulu 31 Mart 2019 tarihinde düzenlenen ''Mahalli İdareler Genel Seçimi'' nin ardından manipilasyon yaparak halktan oldukça tepki almıştı. Bu tepkilerden en büyüğü ve sancılı olanı İstanbul seçimi tam bir kangrene dönüştü. Ekrem İmamoğlu'na tam 17...
86 yaşında hayatını kaybeden Kadir Mısıroğlu, yaptığı açıklamalar ve söylediği ağır kelimeler ile sık sık gündeme geliyordu. Daha önceden açıklamış olduğu vasiyeti oldukça merak konusu oldu. Cenaze programının belli olmasıyla birlikte meraklı gözler cenaze törenine çevrildi.
3 Eylül gecesi eğlenmek için gittiği Taksim'de bir otele ait gece kulübüne giden Koray Avcı, aracı ile içeri girmek istedi. Buna karşılık vale; otelin talitmatı gereği içeri araç alınamayacağını bildirince çılgına dönen Koray Avcı, valeye ağza alınmayacak...
Kerimcan Durmaz'ın paylaştığı müstehcen görüntüler. Kerimcan Durmaz 'ın geçtiğimiz günlerde uçak tuvaletinde skandala imza atarak müshtehcen görüntülerinin ortaya çıkması ve sosyal medyada yayılması üzerine haklı olarak birçok ağır eleştiri ve tepkilere maruz kalmıştı.
Dünya üzerinde bir çok futbol kulübü, içerisinde taraftarın benimsediği o takımla özdeşleşmiş bir oyuncunun giydiği forma numarasını yada kendisi ile hısım olan karşı kulübün plaka numarasına istinaden kullanılan forma numaralarını emekliye ayırıyor ve bu numaraları hangi oyuncu...
131BeğenenlerBeğen
713TakipçilerTakip Et
3TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

İlginizi Çekebilir