Netflix’in ilk Türk dizisi olarak yayınladığı ”Hakan Muhafız – The Protector” yayınlandığı 14 Aralık 2018 tarihinden itibaren 190 ülkede gösterime girdi. İçerdiği fantastik ve aksiyon dolu boyutlarıyla ülkemizde kendisine geniş izleyici kitlesi kazandırmayı başaran yapım, ilk sezonun ardından yoğun bir şekilde 2. Sezonun çekilmesi için kitlesinden yoğun talep aldı. Geri dönüşlerin olumlu olması, dizinin 2. Sezonunun çekilmesi için Netflix’den onay aldı.

2. Sezonun gelmesini hepimiz heyecanla beklerken o tarihe ulaştık sonunda! 26.04.2019

Hakan Muhafız 2. Sezon

Peki bizleri 2. Sezon da neler bekliyor? Bir bakalım.

Bu sezonda muhafızımız Hakan, yaptıklarını sorgularken, kendini bir anda tüm ülkede aranır durumda buluyor. Bu işte Faysa’ın bir oyunu var. Zeynep, babasının ölümünden sonra muhafızı ve sadık olanları sorguluyor, ama o bir sadık olan. Leyla‘nın kanında ise artık Faysal var, kafası sürekli karışıyor.

2. Sezon da sadık olanlar tarafında üç yeni karakter daha görüyoruz, bana biraz soğuk geldiler ama alışırız diye tahmin ediyorum. Diğer tarafta ise ilk sezonda hayata dönen 7 ölümsüz karakterimiz var. Hakkını vermişler her bir ölümsüz kendine özgü harika bir karakteristik özellik barındırıyor.

Artık sizlere fazla spoiler vermeden sizi dizinin 2. sezonu ile başbaşa bırakalım.

Hakan Muhafız 2. Sezon incelemesi olumlu mu?

Siz değerli okurlarımıza, kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum. İlk sezonda kol kırma sahnesinden sonra çoğu insanda bir ön yargı oluşturmuş olsa da, izleyebileceğiniz nadir kaliteli içeriklerden birisi olduğunu söylebilirim. Bu sezonda sürekli kafanızda soru işaretleri ile kalacağınız 8 bölüm bekliyor. Tadını çıkartın. İyi seyirler.

Buraya tıklayarak Netflix üzerinden diziyi izleyebilirsiniz.

Fragmana bakmayı unutmayın !

Hakan Muhafız – The Protector – Fragman

Comments

0 comments

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz