Büyük Türk Milleti 31 Mart yerel seçimlerinden sonra, 6 Mayıs’ta YSK’nın yanlışına kararlı bir cevap veren 23 Haziran, unutulmayacaksın . . . Saygısını ve efendiliğini bozmadan bir halkın içinden olan Ekrem İmamoğlu gönülleri kazandı.

Öyle ki sandıkları yok sayanlara, benim oyum dağdaki çobanla bir değil diyenlere, yaklaşık 1 milyon oy farkı ile büyük bir ders verildi.

23 Haziran seçim sonucu ile, verilmek istenilen ders, iktidara en adil bir sistemle 2. defa verilmiş oldu.

“Bu seçimin kazananı İstanbul Halkından ziyade Büyük Türk Milletidir.”

Tüm benliği ile sandıklara sahip çıkan, tatilini yarıda bırakıp sandık başına koşan, özverili davranarak hakkını gasp ettirmeyen tüm İstanbul Halkına ve Aziz Türk Milletine sonsuz teşekkürler.

Her Şey Çok Güzel Olacak ”Ekrem Abi”

Ekrem İmamoğlu

Bundan sonra yapılması gereken; ötekileştirmeye, ayrıştırmaya, ben kavgasını bitirmeye son veren Türk Milletini dinleyip çıkarılması gereken dersler çıkartılıp anlatılmak istenen anlaşılmalıdır.

”Milletimiz, hayır! biz ne dersek o olur, bu vatan bizim! demiştir.”

23 Haziran’da, gasp edilen mazbata milletimizin takdiri ile tekrardan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teslim edilmiştir.

Seçilmiş başkan Ekrem İmamoğlu’nu tebrik eder, görevinde halkın yanında olacağı bilinci ile başarılar dilerim.

Artık biz varız;
Artık ”Herşey Çok Güzel Olacak”

-ve ”Türkiye çok İYİ olacak . . .”

Artık Biz Geliyoruz . . .

Sıkışan ekonomiye nefes olmaya geliyoruz, boğulan milletimize oksijen olmaya geliyoruz.

Tabiki bir tebrikte Sayın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’indir.
İYİ Partinin, Meclis’e girebilmek adına demekrosi kahramanlarınıda unutmuş değiliz.

Sayın Akşener’in büyük katkıları, 78 defa İstanbul’da miting yapması, gece gündüz demeden çalışmasının sonucu ”Herşey Çok Güzel Olmuştur.”
Sayın Akşener ve İYİ Partililer gösteriyor ki, tek Adam hayalleri olanlarının hayallerini yıkmış, hesaplarını alt üst etmiştir.

Demokrosi adına yürüttüğünüz kampanyalar ve çalışmalar belirli kesimler tarafından saldırıya uğrasa da sevgi diliniz kazanmıştır, hoşgörü kazanmıştır, adalet kazanmıştır, Türk Milleti kazanmıştır.

İnanıyoruz ki artık sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin her ilinde, her ilçesinde ”Herşey Çok Güzel Olacak.” ”Herşey Çok İYİ Olacak.”

Bilgiforum.org – Aslan Özay

Bu makale Bilgiforum.org ve Aslan Özay‘ın kişisel izni olmadan yayımlanamaz ve kopyalanamaz. Bilgi vermeden izinsiz bir şekilde dağıtılamaz.

Comments

0 comments

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz