Ana Sayfa Teknoloji

Teknoloji

Her türlü teknolojik gelişmeleri içerisinde barındıran ; oyun, sosyal medya, bilgisayar, cep telefonları gibi zengin içeriklerle sizlere bilgiyi ulaştıran etkin bir bölüm.

Elon Musk, Bluetooth özellikli çipleri insan beynine yerleştirmeyi planlıyor. Musk'ın kurduğu bir girişim olan Neuralink bünyesinde geliştirilen bu çipler sayesinde beyin ile akıllı telefon arasında kurulacak iletişim ile teknoloji farklı bir boyuta geçmiş olacak.
ABD Merkezli şirket olan OneWeb, Şubat ayında yörüngeye yerleştirdiği internet uyduları üzerinden ilk testini gerçekleştirdi. Testte etkileyici bir hız ve gecikme değerlerine ulaşıldı.
Akıllı telefon kullanımının günlük yaşantımızda bir parçamız haline gelmesi, vücudumuzda birtakım değişikliklere neden oluyor. Telefonları tutarken aldığımız şekil vücudumuzun evrilmesine sebep oluyor.
Günümüzde eğitim sisteminin sosyal medya ve dijital platformlar çerçevesinde paralel olarak değiştiğini görebiliyoruz. Öyle ki çoğu üniversite dijital medya sektöründe öğrencilerine destek ve eğitim bile veriyor.
Huawei'ye Darbe Üstüne Darbe Gelmeye Devam Ediyor!
Alan Adı (Domain) Uzantılarının Açılımları. Alan Adı (Domain) Uzantılarını Seçerken Ne Anlam İfade Ettiğine Dikkat Edilmeli. Alan Adı (Domain) seçmek düşündürücü ve önemli bir süreç. Seçtiğiniz uzantı daima sizinle birlikte...
''Renault'un hafif ticari sınıf araçlarında ki temsilcisi, Kangoo Z.E.Konsepti ile radikal bir yenilik içerisine giriyor'' Hafif ticari araç sınıfında sahneye etkileyici bir konsept çıkartan Fransız otomobil üreticisi Renault,...
132BeğenenlerBeğen
729TakipçilerTakip Et
3TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

İlginizi Çekebilir