Ana Sayfa Yaşam

Yaşam

Yaşantımızla ilgili her konuda içerikleri bulabilirsiniz. İçeride sosyal ve kişisel anlamda yer alan bilgiler sayesinde fikir sahibi olabilirsiniz.

Dünyada ölen her 4 kişiden birisi sigaraya bağlı nedenlerden hayatlarını kaybediyor. Erkeklerde tüm kanser türlerine bağlı ölümlerin yüzde 35’i, kadınlarda ise yüzde 15’inin nedeni sigara. Akciğer kanserine bağlı ölümlerin ise yüzde 90’ının temelinde tütün kullanımı etkili oluyor.
Akıllı telefon kullanımının günlük yaşantımızda bir parçamız haline gelmesi, vücudumuzda birtakım değişikliklere neden oluyor. Telefonları tutarken aldığımız şekil vücudumuzun evrilmesine sebep oluyor.
1974 yılından bu yana sadece Avrupa Birliği ülkeleri vatandaşlarını yabancı işçi olarak kabul eden Almanya, kapılarını artık yeniden AB dışındaki ülkelerden kalifiye elemanlara açıyor.
Sağlıklı ve etkili bir diyet yaparak formunu korumayı kim istemez ki? Diyet yapmanın birinci önceliği vücudumuza zarar vermemektir.
Amerika'ya Girişlerde Sosyal Medya Dönemi Başladı!
Yeni Doğu Ekspresi ilk seferine 29 Mayıs 2019’da başlıyor. Başlıyor ama yeni fiyatları duyanlar oldukça şaşkın! Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turan yoğun talep üzerine oluşturulan ek sefer olarak faaliyete başlayacak Yeni Doğu...
132BeğenenlerBeğen
729TakipçilerTakip Et
3TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

İlginizi Çekebilir